Dysponując własnym sprzętem ciężkim oraz zapleczem magazynowym, zlecenia wykonujemy fachowo dochowując ustalonych terminów.

OFERTA FIRMY NIVELO OBEJMUJE
  • kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych;
    (hale, budynki socjalno-biurowe)
  • infrastruktura obiektów przemysłowych (place wraz z odwodnieniem, zbiorniki p-poż, zieleń)
  • naprawa, modernizacja i remonty budynków i budowli

Przy realizacji inwestycji korzystamy z markowych materiałów.INWESTYCJE REALIZUJEMY Z MATERIAŁÓW FIRM:

POLBRUK, THOMAS-BETON Polska, PROMET, SILKA, NIDA GIPS, TIKKURILA Polska, SIKA, MC-Bauchemie, IZOLMAT, MARCEGAGLIA POLAND, PANEL-METAL, ADABET, KOELNER, ROCKWOOL.

Fachowe zaplecze kadrowe jest dodatkowym atutem. Skrupulatnie planujemy wszystkie etapy realizacji. Nadzór nad realizacją przejmuje wykwalifikowana kadra kierownicza.

RZETELNE KOSZTORYSOWANIE

Przy planowaniu staramy się uwzględniać wszystkie aspekty tak aby przedstawiony kosztorys był realny. Dzięki temu realizacja przebiega sprawnie i bez zbędnych przestojów. 

OBIEKTY PRZEMYSŁOWE, BUDOWLE i BUDYNKI

Realizujemy zlecenia budowy obiektów przemysłowych i hal

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i zapleczem. 

PosaDZki I WYLEWKI

Betonowe czy anhydrytowe, żywiczne czy epoksydowe - słowem wszystkie

Przemysłowe posadzki to jeden z najważniejszych elementów inwestycji. Trwałość, estetyczny wygląd oraz łatwość w utrzymaniu czystości to główne zalety tych najlepszych. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem posadzki lub wylewki to zachęcamy do kontaktu.

PRACE BRUKARSKIE

Co nas cechuje przy takich zleceniach? Dokładność.

Nasze roboty brukarskie wykonujemy zgodnie ze specyfikacją techniczną robót brukarskich. Roboty ziemne, podbudowy, ułożenie krawężników i ułożenie nawierzchni z kostki brukowej podlegają kontroli cząstkowej. Długoletnie doświadczenie pozwala nam realizować na podstawie projektu lub też tworzyć własne projekty i aranżacje. Zjazdy z drogi publicznej, odwodnienia placów, budowa separatorów substancji ropopochodnych, budowa studni chłonnych, są to codzienne zadania z jakimi spotykamy się na budowie. Porządek na budowie po skończonych pracach to obowiązek a przykładowe zdjęcia z realizacji niech będą na to dowodem.

Silosy i ściany oporowe

Budynki monolityczne i prefabtykowane

Specjalistyczna budowa dla rolnictwa wymaga wiedzy i odpowiednich rozwiązań. Przy ścisłej współpracy z Rector Polska Sp. z o.o. kompleksowo doradzamy podpowiadając właściwe warianty wykonania ścian oporowych dla rolnictwa. Wykonamy kosztorys inwestorski i ofertowy. Wypełnimy wniosek do ARiMR. W krótkim czasie wykonamy obiekty pod klucz, własnym sprzętem i materiałem.